Chystáme HYBRIDNÍ KONFERENCI PBIS – Podpora ohrožených dětí prostřednictvím specifických intervencí ve škole

domů / acf_cz / Chystáme HYBRIDNÍ KONFERENCI PBIS – Podpora ohrožených dětí prostřednictvím specifických intervencí ve škole

Přihlaste se na hybridní konferenci k systému PBIS, tentokrát na téma Podpora ohrožených dětí prostřednictvím specifických intervencí ve škole. Na konferenci vystoupí kromě expertů ČOSIV také odborníci z české i zahraniční praxe. Konference tematicky navazuje na předchozí odborné akce a rozvádí především téma II. a III. úrovně systému PBIS. Konference je pro účastníky zdarma a počet míst je omezen.

Kdy: čtvrtek 3. listopadu od 10 do 15 hodin

Kde: Francouzský institut v Praze (Štěpánská 35, 111 21 Praha 1) nebo online

Jak se přihlásit? K osobní účasti se registrujte zde, k online připojení na tomto odkazu (do 31. října 2022)


Komu je konference určena:

Konference Pozitivní podpory chování PBIS (Positive Behavioral Interventions & Supports) je určena expertům v oblasti školství, ředitelům a učitelům základních škol, speciálním pedagogům, asistentům pedagoga, výchovným poradcům a všem, které zajímají inovativní přístupy ve vzdělávání a podpora duševního zdraví žáků a pedagogů.

Výchovná poradkyně Anna Preclíková o zavádění rámce Podpory pozitivního chování žáků na své škole řekla: “Každý žák předem přesně ví, jak se mají učitelé i spolužáci chovat k němu a on k nim. … Všem dětem říkáme, co po nich chceme. Přijatá jednotná pravidla se vztahují k bezpečí, odpovědnosti a vzájemné úctě, a to ve všech prostorách školy.

Více o PBIS se dozvíte na našich webových stránkách nebo na záznamu z předcházejícího odborného semináře.

Projekt podpořili:

Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a zmocnění znevýhodněných skupin. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

Děkujeme Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy České republiky, nadaci Blíž k sobě a Magistrátu hlavního města Prahy.