Kurzy a konzultace

domů / pro školy / Kurzy a konzultace
Kurzy a konzultace

Kurzy a konzultace

 

ČOSIV poskytuje řadu odborných vzdělávacích kurzů i konzultací, ve kterých se jeho odborní lektoři zaměřují především na podporu dětí s poruchami chování. Expertní tým složený z řad psychologů, speciálních pedagogů, sociálních pracovníků, učitelů a ředitelů škol nabízí své odborné konzultace jak pro všechny pracovníky ve vzdělávání, tak i pro organizace či jednotlivce zaměřené na sociální práci.
Aktuálně se můžete přihlašovat na níže uvedené kurzy:

Podpora dětí s náročným chováním – základní kurz

Kurz nabízíme ve dvou variantách – pro sociální sektor, nebo pro mateřské, základní a střední školy. Lze kombinovat obě oblasti.

Podpora dětí s náročným chováním ve škole pro  MŠ, ZŠ, SŠ (PDF)

Kurz seznámí účastníky s praktickými možnostmi podpory, které vedou k předcházení náročnému chování dětí. Kurz přinese poznatky o možných příčinách náročného chování dětí. Naučí účastníky poznat ohrožené dítě. Představí vztah mezi stresem a projevy chování a různé prostředky, které podpoří zklidnění dětí a dospělých. Díky kurzu účastníci porozumí dynamice chování dětí a seznámí se s dopady vývojového traumatu na chování a učení dětí. Na konkrétních případech účastníkům ukáže prověřené postupy managementu chování dětí a podpory jejich seberegulace.
  • Číslo akreditace: MPSV A2019/0049-SP/PC
  • Počet hodin: 16 (výuková hodina trvá 45 minut)
  • Počet účastníků: 15-20
  • Cena za osobu: 3.500,- Kč (cena platí do 31.12.2022)

Dále nabízíme variantu tohoto kurzu „do sborovny“ (lze jej uskutečnit ve Vašich prostorách pro Vaše zaměstnance)

Celková cena za kurz ve Vašich prostorách: 45.000,- Kč (cena platí do 31.12.2022)


Podpora dětí s náročným chováním – online konzultace

V případě, že řešíte ve škole náročné chování konkrétního dítěte nebo skupiny dětí, a uvítali byste konzultaci situace – máme řešení. Naši lektoři jsou připraveni se s Vámi spojit a společně konzultovat akutní i dlouhodobé problémy spojené s chováním dětí. Konzultace nabízíme pedagogickým pracovníkům, sociálním pracovníkům i rodinám.

Cena online konzultace: 800,- Kč/hodina (60 minut, cena platí do 31.12.2022)


Podpora dětí s náročným chováním – krátký kurz

Zkrácený kurz je vytvořený na míru pro objednatele (zpravidla 2-4 hodinový). Přináší účastníkům základní poznatky o příčinách náročného chování dětí a představuje praktické možnosti podpory vedoucí k tomu, jak takovému chování předcházet. Seznámí účastníky se vztahem mezi stresem a projevy chování a vybranými prostředky podporujícími zklidnění dětí i dospělých. Představí vybrané postupy managementu chování dětí a podpory jejich seberegulace. Téma lze přizpůsobit na míru objednateli. Cena závisí na počtu účastníků a délce kurzu.

Krátký kurz se dotkne témat, která nabízí základní kurz. Je však pouze zkrácenou verzí uvedeného 16ti hodinového kurzu.

Cena: dohodou


V případě Vašeho zájmu o naše služby kontaktujte Moniku Durďákovou na emailu: monika.durdakova@cosiv.cz, nebo na telefonním čísle: 777 94 92 94

 

Krátká videa s některými z lektorů si můžete prohlédnout zde: