Festival hravého učení Edufest

domů / blog / Festival hravého učení Edufest
Festival hravého učení Edufest
Společně s dalšími organizacemi, které v rámci projektu Eduzměna působí na Kutnohorsku, pořádáme třetí zářijovou neděli jedinečnou akci. Přijeďte se zapojit do festivalu hravého učení, který nabídne celodenní program pro všechny věkové kategorie.

Na Edufestu najdete

🔹 Hru na hrdiny 21. století: 6 stanovišť na různých místech Kutné Hory, kde můžou děti plnit úkoly a získávat superschopnosti hrdiny dnešní doby
🔹 stánky s aktivitami, workshopy a občerstvením ve Festivalovém parku v Breüerových sadech pod Vlašským dvorem (nové technologie (3D tisk, robotická ramena, drony), divadelní představení s prvky akrobacie, žonglérství i pantomimy)

ČOSIV na festivalu

📍 povede workshop „Škola všech“ zaměřený na pravidla, která by měla ve škole platit, aby byla bezpečným a vstřícným prostředím, kam chodí všichni s radostí a učí se pro život.
📍 u našeho stánku představíme nově vzniklé Multidisciplinární týmy duševního zdraví, které na Kutnohorsku působí od července a poskytují dětem, rodinám školám podporu v oblasti duševního zdraví: https://www.dusevnizdraviprodeti.cz.

Edufest se koná v neděli 19. září od 10 do 18 hodin v Kutné Hoře. Je vhodný pro děti, mládež, dospělé i pedagogy. Vstup je volný.

👉 Podrobnější informace o akci najdete níže v události nebo na www.eduzmenaregion.cz/festival

Další podklady

Pozvánka a hrací karta: Edufest – pozvanka hraci karta