Nabídka školení

domů / blog / Nabídka školení
Nabídka školení

ZAČNĚME ŠKOLU V POHODĚ ANEB JAK NA ADAPTACI DĚTÍ V ČASE PANDEMIE (PDF)

Na základě našich bohatých zkušeností s řešením nejrůznějších situací a krizí nejen během pandemie a díky našim skvělým lektorům, které máme po celé ČR, bychom vám rádi nabídli proškolení vašeho týmu v přípravném srpnovém týdnu či v průběhu měsíce září. Vnímáme, že tato doba je extrémně náročná a že učitelé často nemají dostatečnou podporu pro zvládání situací, které přináší.

 

 

 

Jakých oblastí se školení týká:

● Jak podpořit adaptaci dětí po distanční výuce a po prázdninách;
● Jak preventovat náročné chování a psychické obtíže;
● Jak identifikovat ohrožené děti školním neúspěchem, rozvojem duševního onemocnění a problémy v chování a jak postavit strategie dlouhodobé komplexní podpory;
● Efektivní techniky seberegulace a podpory zvládání stresové zátěže pro děti i učitele.

Pro koho je školení vhodné:

Pro učitele napříč ročníky, asistenty pedagoga, školské poradenské pracovníky a pro zaměstnance školských zařízení ústavní výchovy.

Kolik to stojí:

Tříhodinové intenzivní školení s lektorem pro váš tým stojí 15 000 Kč. Školení probíhá buď online prostřednictvím platformy ZOOM, nebo osobně, přímo ve vašich prostorách (sborovně). V tomto případě ještě účtujeme dopravné lektora.

V případě vašeho zájmu jsme připraveni školení rozšířit na celý den, a umožnit tak účastníkům konzultovat individuální případy z praxe.

Kde získat více informací:

Pokud máte o školení zájem nebo byste si s námi rádi domluvili školení vašeho týmu
na míru kdykoliv během školního roku, kontaktujte Moniku Durďákovou
telefon: +420 777 949 294
e-mail: monika.durdakova@cosiv.cz.