Ashoka Fellow Klára Laurenčíková – gratulujeme!

domů / blog / Ashoka Fellow Klára Laurenčíková – gratulujeme!
Ashoka Fellow Klára Laurenčíková – gratulujeme!

Klára Laurenčíková, zakladatelka a ředitelka ČOSIV – České odborné společnosti pro inkluzivní vzdělávání, byla 19. 4. 2016 slavnostně vyhlášena ASHOKA FELLOW. Pouze osobnosti veřejného života, které se dlouhodobě a s úspěchem věnují společensky prospěšným aktivitám se stanou doživotními členy celosvětové sítě sociálních inovátorů ASHOKA FELLOWS.

Ashoka Česká republika představila nově zvolené Ashoka Fellows – Dagmar Doubravová, Klára Laurenčíková a Štefan Straka se stali doživotními členy globální sítě sociálních inovátorů Ashoka Fellows, která čítá k dnešku více než 3.500 pozoruhodných hybatelů systémových změn (www.ashoka.org). Všichni tři popsali svou cestu za společenskou změnou před publikem složeným z účastníků setkání „Ze:mě změny“, na němž se minulý týden v Praze sešli klíčoví aktéři na poli sociálních inovací v Česku.

Klára Laurenčíková dlouhodobě pracuje na proměně českého školství, aby poskytovalo stejné šance pro rozvoj všech dětí bez ohledu na jejich sociální či zdravotní znevýhodnění.

Více ZDE.