Aktuální události

domů / blog / Aktuální události

20.11. – Profesní setkání asistentů pedagoga – setkání je primárně určeno asistentům pedagoga dětí se sociálním znevýhodněním, ale mohou se jej účastnit i další zájemci.

21.11. – KULATÝ STŮL SKAV A EDUIN od 11.00 do 13,00 hodin – v aule ZŠ Vodičkova 22, Praha 1, na téma: Zkušenosti s plošným testováním. A co dál?

21.11. – „Jsem kvalitní učitel, protože…se učím!“, v Hradci Králové v hotelu Nové Adalbertinum. Tentokrát se budeme věnovat tématu profesního růstu pedagogů, v úvodní části workshopu bude mít mj. zajímavý odborný příspěvek Hana Košťálová (národní koordinátorka programu Čtením a psaním ke kritickému myšlení), více informací naleznete v přiložené pozvánce.

22.11. – setkání s Jacqui a Colinem Newton. Toto setkání se uskuteční díky kurzu pro koordinátory inkluze, který realizuje o. s. Rytmus v rámci projektu All inclusive*** za podpory Open Society Foundations. Pozvánka v příloze.

5.12. – kurz Efektivní opatření pro vzdělávání sociálně znevýhodněných žáků, který proběhne v rámci projektu Školních asistentů. Průvodní dopis + pozvánku naleznete v příloze.

Přílohy:
Profesní setkání asistentů pedagoga
KULATÝ STŮL SKAV A EDUIN
„Jsem kvalitní učitel, protože…se učím!“
Setkání s Jacqui a Colinem Newton
Efektivní opatření pro vzdělávání sociálně znevýhodněných žáků